Yağ Enjeksiyonu (PRP İlaveli)

Yağ Enjeksiyonu (PRP İlaveli)

Yağ Enjeksiyonu (PRP İlaveli)

Prp İlave Yağ Enjeksiyonu  
 
İnsanların vücutlarındaki kusurları düzeltmek ve mümkün olan en az seviyeye indire bilmek için verdikleri mücadele de özellikle bayanların bitmeyen istekleri ile hızla büyümeye devam estetik sektörünün, uygulanan tedavi yöntemleri ve kolay yapılış şekilleri ile kullanımı giderek artan bir eğride grafiklerde ki yerini alıyor. Yapılan sosyolojik araştırmalara bakılarak kişilerin ne kadar memnun kaldıklarının kolayca anlaşılabildiği bu sektörde, beklentilerin karşılanması için her türlü arge üzerinde titizlikler duruluyor.
 
Yağ enjeksiyonları bu alanda uygulanan ve tercih edilen tedavilerin arasında kendine yer bulan yöntemlerden biri. Kullanımı yaygınlaşan bu sektör de gelişimini düzenli olarak sürdürüyor. Bu duruma örnek olarak prp ilaveli yağ enjeksiyonları bilinen ve kullanılan bir uygulama olarak göze çarpıyor.
 
Prp İlaveli Yağ Enjeksiyonu İle Yapılabilecekler
 
Estetik cerrahi alanında güncel olarak kullanılan vücudun istenilen bölgesine hacim kazandırmak üzerine geliştirilmiş bir yöntem olan yağ enjeksiyonu, uygulanış metodu ile botoxa benzetilse de aslında ikisi tam olarak aynı olmamakla birlikte, farklı alanlarda inceleniyor.
 
Prp ilaveli yağ enjeksiyonu temel olarak istenilen bölgele enjekte edilen yağ ile hacim kazandırmanın yanı sıra daha önceden çeşitli yöntemler ile dezenforme olmuş bölgelerinde eski görünümlerine kavuşmaları sağlanıyor. Yağ enjeksiyonu yöntemine ilave prp tedavisi de uygulandığında, prp nin uygulandığı alanda kolojen üretimini arttırıcı etkisi eklendiği için dolgu yapılan bölge hem istenilen görünüme kavuşuyor hem de sağlıklı bir biçimde doğal yenilenmesini gerçekleştirebiliyor. Kişilerin estetik konusunda tercih ettikleri bu yöntemlerin başarıları da daha önce kullananların memnuniyetlerine bakılarak kolaylıkla anlaşılabiliyor.